http://www.prolaw.lt» Išskirtinumas

Išskirtinumas

Kontoros teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius teisinių paslaugų standartus

Renkantis teisines paslaugas, svarbiausiu kriterijumi turi būti specialisto profesionalumas, apimantis ne tik teorines žinias bei praktinius įgūdžius, bet ir teisininkui svarbias asmenybės sąvybes – kūrybiškumą, drąsą, imlumą naujovėms, komunikabilumą. Kontoroje dirba atrinkti teisininkai, kurių kompetencija yra įvairiapusiškai patikrinta bei nuolat tobulinama.

Kontora gali pasiūlyti kompleksines paslaugas

Nuolatinis ir glaudus bendradarbiavimas su antstolių, notarų kontoromis, finansininkais ir auditoriais, taip su ilgametę patirtį turinčiais bankroto, restruktūrizavimo administratoriais, ekonomistais bei turto vertinimo agentūromis Kontorai leidžia teikti kompleksines ir visapusiškas paslaugas savo Klientams, užtikrinti greitą problemų sprendimą ir teikiamų paslaugų kokybę.

Kontora lankščiai prisitaiko prie Kliento poreikių ir galimybių

Kiekvieno Kliento atvejis yra individualus. Todėl Kontora yra pasiryžusi atsižvelgti į Kliento bei jo teisinės problemos ypatybes ir pasiūlyti lankščias bendradarbiavimo sąlygas. Nemažai teisinių situacijų Kontora imasi spręsti pro bono arba už sėkmės mokestį, jeigu tai atitinka Kliento ir Kontoros interesus.

Kontora rodo išskirtinį dėmesį kiekvienam Klientui

Kiekvienam besikreipusiam Klientui ir jo teisinės problemos sprendimui Kontora yra pasiruošusi skirti tiek laiko ir pastangų, kiek to pareikalaus konkreti situacija arba pats Klientas. Neskaičiuojant Kontoros sąnaudų, Klientui yra pateikiamas ir išaiškinamas jo problemos teisinis vertinimas. Apie kiekvieną Klientui reikšmingą įvykį ar teisinį veiksmą, Klientas yra nedelsiant informuojamas.

Kontora veiklos metodai dažnai nestandartiniai, todėl leidžia pasiekti geriausią rezultatą

Ilgametė teisinė praktika leido suprasti, kad dažnai geriausią rezultatą duoda tos teisinės priemonės, kurios yra novatoriškos ir netikėtos konkrečioje situacijoje. Kontora siekia tapti lydere teisinės minties inovacijų taikymo srityje, kurios suformuota praktika vadovautųsi net patyrę profesionalai.

Top